Orto Life
Укр Рус

Повернення та обмін

Купуючи товар в інтернет-магазині Ortolife.com.ua Ви завжди можете бути впевнені, що купуєте якісний товар. Всі товари виробляються за сучасними технологіями і також відповідають вимогам українського законодавства.

На усі товари надається гарантія від 6 до 60 місяців в залежності від товару. Перевірка справності товару проводиться при покупці або при передачі товару одержувачу. Комплектація товару визначається в його описі, сервісній книжці або інструкції з експлуатації. Ціни актуальні при замовленні товару на сайті.

 

Гарантією отримання Вами товару при оплаті через банк або грошовий переказ є:

При перерахуванні грошей на наш розрахунковий рахунок вами; згідно з моменту виписаної нами рахунок-фактурі у нас виникає боргове зобов'язання перед Вами. Підтверджуючим документом є платіжне доручення з банку або виписка з вашого рахунку.

 

Правила повернення та обміну товару протягом 14 днів після придбання:

Наші покупці мають право обміняти або повернути куплений в нашому магазині товар на протязі 14 днів з моменту покупки відповідно до «Закону про захист прав споживача».

Якщо у вас виникла потреба, зробити Ви можете це за попередньою домовленістю з менеджером по номеру телефону: (066) 958-24-71

  • якщо товар не влаштував покупця за кольором, розміром або формам.
  • не можна застосовувати за призначенням, але за умов, що товар не використовувався покупцем і має товарний вигляд, споживчі якості, заводську упаковку, пломби і документи.

 

Якщо в момент обміну такого ж товару немає в наявності, то покупець може:

  • купити будь-який інший товар,
  • отримати назад свої гроші, витрачені на покупку товару,
  • поміняти товар на такий же при першому ж його надходження в продаж.

 

Зверніть увагу, що поверненню або обміну не підлягають товари сан. гігієни та особистого користування, товари медичного призначення, корсетні вироби (Постанова "Про реалізацію окремих положень Закону України" Про захист прав споживача "від 19 березня 1994 р. N 172")

Будь ласка, пам'ятайте - обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який не був у вживанні і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей. А так же має бути збережено: повний комплект товару, цілісність і всі компоненти упаковки, ярлики, заводське маркування. Якщо товар не працює обмін або повернення товару здійснюється тільки за наявності висновку авторизованого виробником сервісного центру про те, що умови експлуатації не порушені. Гарантією ремонту товару є гарантійний талон з датою продажу, моделлю, її серійним номером.

 

Правила повернення грошових коштів:

 

Для повернення грошових коштів потрібно:

  • Заповнену заяву
  • Скани документів, що підтверджують особу

При поверненні або обмін товару, відправленого транспортними компаніями, вартість доставки оплачується покупцем. Гроші при поверненні перераховуються на банківську карту протягом 5 банківських днів з моменту отримання магазином товару.
Зверніть увагу! Якщо сума Вашого замовлення була від 1500 грн (тобто Доставка була безкоштовна), то при поверненні / обміні сума замовлення перераховується і сума первинної безкоштовної доставки віднімається від суми повернення.

Всі звернення потрібно відправляти на адресу  ortolife.ukraine@gmail.com

Orto Life
Вхід до кабінету
Укр Рус
Каталог