Подушка-укладка для детей с ДЦП Лежебока

  • 0 / 0 отзывов
  • Артикул:
    1053
  • производитель:
    Лежебока (Украина)
950
грн
Добавить в избранное
Получить помощь онлайн
Не знаете как выбрать ортопедическую обувь?
Читайте в статье
Оплата по базналичному расчету Оплата наличными при получении
Оплата по базналичному расчету Оплата наличными при получении
Бесплатная доставка от 1500 грн
Бесплатная доставка от 1500 грн
Квалифицированная поддержка
Квалифицированная поддержка
Гарантия качества
Гарантия качества

Розмір по зовнішньой дузі 175 см

Подушка-укладання допомагає дитині з порушенням моторики прийняти і утримати комфортне положення і нормалізувати тонус м'язів.

Лежачи на спині дитина повинна рухатися проти сили тяжіння. Коли дитина піднімає голову, руки чи ноги – це розвиває грудні м'язи, м'язи живота та стегон ( гнучкість тіла). Тому для успішного розвитку навичок дитини слід класти головою на одній лінії з тілом, підборіддя трохи нахилене. Плечі мають бути опущені, руки трохи попереду. Тіло дитини має бути рівним, стегна та коліна трохи зігнуті, п'яти на опорі.

Необхідно стежити, щоб дитина не лежала розслаблено, розкинувши ноги, руки в позі "жабки", що характерно для дітей зі зниженим тонусом м'язів. А також щоб голова не вигиналася назад, а плечі не відводилися з руками назад. Оскільки в таких положеннях дитина матиме труднощі з координацією руху під час огляду оточення.

У положенні лежачи на боці сила тяжіння допомагає звести дитячі руки та ноги разом. Дитина стає розслабленою і вимагає менше зусиль для переміщення тіла. З підтримкою голови дитина здатна бачити руки і може вчитися координувати рухи рук під час досягнення іграшки та підносити руки до рота. Коли дитина дістає іграшку, його вага може зміщуватися вперед або назад. Це допомагає розвивати м'язи грудної клітки.

Необхідно стежити: голова має бути на одній лінії з тілом, підборіддя трохи нахилене. Обидві руки подати вперед, щоб плечі були розслаблені. Хоча обидва стегна та коліна можуть бути зігнуті, краще, щоб верхнє стегно та коліно згиналося, а нижнє стегно та коліно були випрямлені. Допомагає розвивати зоровий контакт між руками та іграшкою, тримати руки разом, покращує опору на передпліччя та перенесення ваги тіла, нормалізує тонус м'язів, розвиває м'язи грудної клітки.

 


Таке становище дуже важливе для розвитку навичок моторики, а саме контроль положення голови та опори на передпліччі. Чим більше дитина піднімає голову і вище піднімається спираючись на руки, тим більше м'язи спини, плечей та рук розвиваються. Дитина вчиться переміщати вагу тіла. Дотягуючись до іграшки він починає розвивати рівновагу.

Необхідно стежити, щоб голова та таз були на одній лінії разом з тілом, лікті та передпліччя спиралися на опору (не затиснуті під тілом). Допомагає розвивати контроль голови, м'язи рук та плечового пояса та спини.

Змінювати всі положення на подушці-укладання рекомендується кілька разів на день. Пропозиції для гри:

*Прив'язати іграшку перед дитиною так, щоб вона могла до неї дотягнутися, торкнутися, розглянути. Одягти браслети, дзвіночки на зап'ястя або руки.

*Покласти іграшки близько біля дитини, щоб вона могла нею зацікавитися, маніпулювати.

Характеристики: Подушка-укладка для детей с ДЦП Лежебока
Бренд, производитель Лежебока (Украина)

Для данного товара отзывы отсутствуют

Добавить отзыв


Просмотренные товары
Бесплатная доставка от 1500 грн
Бесплатная доставка от 1500 грн
Квалифицированная поддержка
Квалифицированная поддержка
Гарантия качества
Гарантия качества
Бонусная программа
Бонусная программа
Orto Life
Вход в кабинет
Укр Рус
Каталог