Костыли подмышечные алюминиевые Dr.Life арт. 10021 (114-134 см)

 • 0 / 0 отзывов
 • Артикул:
  10021
 • производитель:
  Dr. Life (Украина)
1 098
грн
Добавить в избранное
Получить помощь онлайн
Не знаете как выбрать ортопедическую обувь?
Читайте в статье
Оплата по базналичному расчету Оплата наличными при получении
Оплата по базналичному расчету Оплата наличными при получении
Бесплатная доставка от 1500 грн
Бесплатная доставка от 1500 грн
Квалифицированная поддержка
Квалифицированная поддержка
Гарантия качества
Гарантия качества

Легкі і стійкі алюмінієві пахвові милиці (114-134 см) арт. 10022 Dr.Life з телескопічним механізмом регулювання оснащені м'якими насадками. Надійна продумана конструкція правильно перерозподіляє навантаження і полегшує переміщення.

Пахвові милиці 10022 Dr.Life допомагають перенести центр ваги і основний упор при ходьбі на плечі. Додаткова опора у вигляді милиць такої конструкції часто потрібна пацієнтам із слабкими руками, з надмірною вагою або в реабілітаційний період після перенесеної операції для зняття навантаження з ніг. Дана модель милиць відрізняється зручним телескопічним механізмом регулювання висоти ручки і самого виробу, що дозволяє максимально точно підлаштувати милиці під фізіологічні параметри людини. Незважаючи на легкість, конструкція витримує великі навантаження і розрахована на вагу користувача до 114кг. Кнопкові механізми і кріплення милиць з часом не розхитуються і не деформуються.

Ціна вказана за 2 шт.

 

Особливості та переваги

 

 • Міцні і легкі. Алюмінієвий сплав, застосований при виготовленні милиць, відрізняється особливою стійкістю до динамічних і статичних навантажень, що помітно збільшує термін служби виробу. Вага милиць всього 700гр.
 • М'які подушечки. Пахвова опора і ручки оснащені м'якими елементами, які знижують тиск і силу тертя на тіло. При необхідності ці частини вироби піддаються санітарній обробці. Пахвова опора має ергономічний дизайн, що запобігає появі натертостей і ризик защемлення нерва.
 • Регульована висота рукоятки. Висота захоплення рукоятки має 5 ступенів з кроком в 4 см, що дозволяє відрегулювати милиці під будь-яке зростання і статура.
 • Регульована висота милиць. Висота милиць регулюється по 9 рівнями з кроком в 2,5 см. Кнопковий механізм забезпечує надійну фіксацію. Розмір виробу легко регулюється від 114см до 134 см. Такий великий діапазон дозволяє підібрати максимально комфортну висоту милиць, що допоможе правильно розподілити навантаження і уникнути таких неприємностей при користуванні як запалення плечового суглоба, розтягнення м'язів.
 • Гумовий наконечник. Виготовлений з зносостійкого, міцної гуми. Має м'яку структуру. Виконує функцію, що амортизує і забезпечує відмінну стійкість під час ходьби по будь-яких поверхнях, в тому числі і слизьким.
 • Внутрішній діаметр нижньої опори - 19 см.

 

 
Характеристики: Костыли подмышечные алюминиевые Dr.Life арт. 10021 (114-134 см)
Бренд, производитель Dr. Life (Украина)
Размер Uni
Возрастная категория Для подростков, Для детей
Материал алюминий
Тип костылей Подмышечный
Максимальная нагрузка 114 кг
Вес 0,7 кг

Для данного товара отзывы отсутствуют

Добавить отзыв


Просмотренные товары
Бесплатная доставка от 1500 грн
Бесплатная доставка от 1500 грн
Квалифицированная поддержка
Квалифицированная поддержка
Гарантия качества
Гарантия качества
Бонусная программа
Бонусная программа
Orto Life
Вход в кабинет
Укр Рус
Каталог