Компресійні медичні профілактичні колготкі з компресією 18-21 мм рт.ст., 140 ден, Тип 810 (чорний) Тип 815 (бежевий)

  • 0 / 0 отзывов
  • Артикул:
    тип 810
  • производитель:
    Tiana (Италия)
2
3
4
5
6

680
грн
Добавить в избранное
Получить помощь онлайн
ВСЕ ПРО КОМПРЕСІЙНИЙ ТРИКОТАЖ - ЯКИЙ БУВАЄ - ЯК ПІДІБРАТИ - ЯК ПРАВИЛЬНО НОСИТИ
Читайте в статье
Оплата по базналичному расчету Оплата наличными при получении
Оплата по базналичному расчету Оплата наличными при получении
Бесплатная доставка от 1500 грн
Бесплатная доставка от 1500 грн
Квалифицированная поддержка
Квалифицированная поддержка
Гарантия качества
Гарантия качества

Опис: Компресійні медичні профілактичні колготки з компресією 18-21 мм рт.ст., 140 ден, рекомендуються для профілактики варикозного розширення вен, лікування сітчастого варикозу. Створює режим правильного фізіологічного тиску, найбільшого в нижній частині гомілки, який поступово зменшується до стегна, допомагаючи тим самим правильній циркуляції крові і перешкоджаючи венозному застою і знімає зайве навантаження з серця. Завдяки дії мікромасажу, ноги мають здоровий і відпочилий вигляд навіть після тривалого дня.

 

Компресійний трикотаж з компресією 16-18 мм рт.ст., 18-21 мм рт.ст. покращує циркуляцію міжтканинної рідини, таким чином ноги не набрякають, зникає синдром «важких ніг». Носіння такого виду трикотажу при варикозному розширенні вен призводить до звуження діаметра вен, покращує їх роботу і позитивно позначається на перебігу хвороби і загальному самопочутті. Внаслідок носіння компресійного трикотажу посилюється активність крові, що важливо для лікування тромбів, тому такий вид компресійного трикотажу призначають для профілактики тромбозу, особливо в групах ризику.

 

Також рекомендується при функціональної флебопатії (комплекс симптомів венозного застою: болі, важкість у литкових м'язах, втома кінцівок, невеликої набряклості дистальних відділів гомілки до кінця робочого дня у осіб без клінічних і виражених ознак ураження венозної системи) і при лімфостазі (компресійний трикотаж при лімфостазі допомагає не тільки нормалізувати відтік лімфи, а й значно зменшує набряклість ніг). Рекомендується людям з проявами судинної сіточки, незначними судинними «зірочками», незначним випиранням вен нижніх кінцівок, нічними судомами, при відчутті болю при ходьбі і загальної ломоти в ногах.

Також компресійний трикотаж з компресією 16-18 мм рт.ст., 18-21 мм рт.ст.рекомендований людям з надмірною вагою, при спадкової схильності до варикозного розширення вен, людям з тривалою сидячою або стоячою роботою. Призначається мандрівникам, спортсменам, стюардесам і пілотам, вагітним жінкам і людям які ведуть малорухливий спосіб життя.

Характеристики: Компресійні медичні профілактичні колготкі з компресією 18-21 мм рт.ст., 140 ден, Тип 810 (чорний) Тип 815 (бежевий)
Бренд, производитель Tiana (Италия)
Размер 3, 5, 2, 4, 6
Цвет Бежевый, Черный
Пол Женский
Класс компрессии Профилактический
Носок Закрытый

Для данного товара отзывы отсутствуют

Добавить отзыв


Просмотренные товары
Бесплатная доставка от 1500 грн
Бесплатная доставка от 1500 грн
Квалифицированная поддержка
Квалифицированная поддержка
Гарантия качества
Гарантия качества
Бонусная программа
Бонусная программа
Orto Life
Вход в кабинет
Укр Рус
Каталог