Аппликатор стелька ПАЛП Устілки плюс 43-46 р. 5.0 Ag

  • 0 / 0 отзывов
  • Артикул:
  • производитель:
    Lyapko (Украина)
956
грн
Добавить в избранное
Получить помощь онлайн
Не знаете как выбрать ортопедическую обувь?
Читайте в статье
Оплата по базналичному расчету Оплата наличными при получении
Оплата по базналичному расчету Оплата наличными при получении
Бесплатная доставка от 1500 грн
Бесплатная доставка от 1500 грн
Квалифицированная поддержка
Квалифицированная поддержка
Гарантия качества
Гарантия качества

Опис Аплікатор устілка (43-46 рр . )

Аплікатор устілка «Скороход», крок голки 5,0, розмір 43-46. Склад: залізо, мідь, нікель, цинк, срібло, гума медичного призначення.

Колір: синій, червоний, помаранчевий, зелений, блакитний

Аплікатори розроблені лікарем рефлексотерапевтом Ляпко Н.Г., призначені для широкого застосування з лікувальною метою, а так само як профілактичний засіб для зміцнення і збереження здоров'я , що підвищує працездатність, загальний життєвий тонус, нормалізує сон, настрій, обмін речовин.

Аплікатор є еластичною гумовою пластиною із закріпленими на ній голками з необхідних для організму металів: цинку, міді, заліза, нікелю і срібла. Призначені для аплікацій на будь-які ділянки тіла (спина, живіт, кінцівки, область грудної клітки і т.д.).

Висока лікувальна ефективність досягається за рахунок виникаючих у шкірі, на вістрях і між голками, гальванічних струмів і в результаті цього підвищеного виборчого мікроелектрофорезу металів у внутрішні середовища організму.

Застосування плоских аплікаторів - найоптимальніший спосіб, що не вимагає додаткових зусиль від пацієнта і допомоги від інших, надійно і ефективно усунути біль, зняти втому, а вранці заряджати життєвою енергією на цілий день.

Маленькі аплікатори можуть застосовуватися для тривалого носіння в зонах найбільшого болю, тригерних зонах, в зонах найбільшого розташування акупунктурних точок. Маленькі аплікатори рекомендується носити під поясом, еластичним бинтом або зміцнюючою пов'язкою. Час носіння від 30 хвилин до 2 - 3 - х годин.

Для досягнення стійкого лікувального ефекту необхідно застосовувати різні аплікатори у кожному конкретному випадку, тому в домашній аптечці рекомендується мати універсальний комплект аплікаторів, що складається з: 2 - х плоских (подвійних або одинарних) аплікаторів, 2 - 3 маленьких, 1 -2 аплікатора - супутника (може бути і носиться і статистичним), 1 - 2 валиків, наприклад, універсальний або лицьовий великий.

Крок аплікатора підбирається по індивідуальній шкірній чутливості, яка не завжди залежить від віку. Дітям, людям, з підвищеною чутливістю, ніжною шкірою, худорлявої статури рекомендується застосовувати аплікатори і валики з кроком між голками 3,5 - 5,8 мм.

Час впливу на шкіру залежить від наявних в конкретному випадку симптомів. При синдромі «надмірності» (гострі і інтенсивні болі, підвищення АТ, дратівливість, збудження, безсоння) рекомендується використовувати аплікатори в другій половині дня або перед сном. Тривалість дії для валика 10 - 15 хв, для плоского аплікатора 15 - 30 хв і більше.

При синдромі «недостатності» (хронічні болі, які найчастіше виникають в нічний час, сонливість, слабкість, зниження чутливості, у ослаблених хворих і людей похилого віку ) вплив ефективно в ранкові години і першу половину дня. Тривалість накладення аплікатора 7 - 10 хв, вплив валиком 3 - 7 хв ..

Аплікатор «Устілка-скороход» оригінальний і особливий аплікатор. Спеціально підібрана величина обмежувальних валиків дозує і коректує силу впливу голок на рефлексогенні зони підошви, попереджаючи і виключаючи можливість пошкодження шкіри.

Аплікатор «Устілка-скороход» - повернення до природи!

Аплікатор «Устілка-скороход» стимулює природні здібності організму до самозцілення і самовдосконалення, відновлює і нормалізує функції всіх органів і систем, пробуджує до дії нашого «внутрішнього лікаря», дає нам повноту природних відчуттів, імітуючи ходьбу і біг босоніж, перемагає гіподинамію та її наслідки.

 


Аплікатор «Устілка-скороход» - оздоровча система, яка підходить всім і кожному, без обмежень за віком , підлозі і вазі!

На устілки можна акуратно наступати, на них можна стояти, ходити, бігати, стрибати, танцювати.
Вклавши устілку всередину х / б шкарпетки (розмір 27-29) і одягнувши його на стопу, знаходячись в положенні сидячи, можна прокатувати по підлозі предмети, наприклад, качалку або скляну пляшку.

Час впливу визначає отримання бажаного ефекту:
стимулюючий (тонізуючий) вплив - 5 -7 хвилин в активному руховому режимі (ходьба, біг); стоячи на устілках або інтенсивно «прокочуючи» стопи з устілкою.
Заспокійлива (седативна) дія - 15 -30 хвилин плавних, поступальних, хвилеподібних рухів стопи на устілці, при початковому положенні сидячи на стільці або лежачи в ліжку.

Показання до застосування.

Захворювання та пошкодження опорно-рухового апарату:
а) перенапруження нервово-м'язового апарату, б) міозити; в) міалгія; г) трендовагініт; д) пошкодження зв'язкового апарату хребетного стовпа і суглобів кінцівок; е) сколіоз; ж) травми, переломи кісток; 3) післяопераційні стани; реабілітація хворих

Захворювання нервової системи :
а) відновлення після черепно-мозкових травм і інсультів; б) неврологічні прояви остеохондрозу хребта; в) люмбаго; г) неврити; д) невралгії; е) міастенія; ж) спастичні паралічі; 3) істерія, неврастенія, безсоння; та) сексуальні неврози; до) нічний енурез; л) мігрень; м) хвороба Рейно; н) дитячий церебральний параліч.

Захворювання серця і судин:
а) гіпертонія; б) гіпотонія; в) ІХС (стенокардія, кардіосклероз); г) варикозне розширення вен нижніх кінцівок; д) геморой;

Захворювання органів дихання:
а) нежить; б) ангіни; в) ларингіти; г) бронхіти; д) пневмонія; е) бронхіальна астма; (в т.ч. алергічного походження).

Захворювання органів травлення:
а) гастріти4 б) гіпотонія шлунка; в) виразкова хвороба шлунка та 12-палої кишки; г) дискінезії кишечника; д) коліти (запори); е) печінкова коліка; ж) дискінезії жовчного міхура; 3) панкреатит.

Акушерство:
а) ранні токсикози, б) гіпо-і гіпергалактія; в) збереження вагітності; г) знеболення і регулювання пологової діяльності, відновлення в післяпологовому періоді і після Кесерева перетину.

Жіночі хвороби:
а) порушення оваріально-менструального циклу (аменорея, дисменорея); б) андексіти; в) клімактеричний синдром; г) безплідність.

Урологія :
а) гломерулонефрит, пієлонефрит; б) ниркова колька; в) цистити; г) цисталгии; д) простатити; е) аденома передміхурової залози

Шкірні хвороби :
а) нейродерміт; б) кропивниця; в) шкірний свербіж; г) екзема.

Стоматологія:
а) парадонтоз; б) стоматит; в) знеболення при стоматологічних операціях; г) зубна біль.

Ендокринні захворювання:
а) гіпотиреоз, гіпертиреоз; б) цукровий діабет; в) аліментарне ожиріння.

Зняття абстинентного синдрому при алкоголізмі та табакокурінні.
Відновлення життєвого тонусу, гарного настрою і працездатності.

У лікувальних установах для обробки аплікаторів використовуються нехлоросодержащіе хлор (лізоформіни).
У домашніх умовах - обробка миючим розчином, промивка проточною водою і просушування потоком гарячого повітря (феном).

 

 

 

 
Характеристики: Аппликатор стелька ПАЛП Устілки плюс 43-46 р. 5.0 Ag
Бренд, производитель Lyapko (Украина)

Для данного товара отзывы отсутствуют

Добавить отзыв


Просмотренные товары
Бесплатная доставка от 1500 грн
Бесплатная доставка от 1500 грн
Квалифицированная поддержка
Квалифицированная поддержка
Гарантия качества
Гарантия качества
Бонусная программа
Бонусная программа
Orto Life
Вход в кабинет
Укр Рус
Каталог