Аппликатор Ляпко ПАЛП Пояс универсальный 4,3 Ag (М)

 • 0 / 0 отзывов
 • Артикул:
  ПАЛП Пояс Універсальний М 4,3 Ag (5 пластин)
 • производитель:
  Lyapko (Украина)
879
грн
Добавить в избранное
Получить помощь онлайн
Не знаете как выбрать ортопедическую обувь?
Читайте в статье
Оплата по базналичному расчету Оплата наличными при получении
Оплата по базналичному расчету Оплата наличными при получении
Бесплатная доставка от 1500 грн
Бесплатная доставка от 1500 грн
Квалифицированная поддержка
Квалифицированная поддержка
Гарантия качества
Гарантия качества

Даний товар можемо відправити тільки після 100% передплати

Опис Аплікатор Ляпко пояс " Універсальний " 4,3 Ag , 5 пластин

 • Ширина (см) 6,5
 • Крок голки (мм) 4,3
 • Кількість голок (шт) 1485
 • Матеріал основи гума медичного призначення
 • Склад голок залізо, мідь, цинк, срібло
Що таке аплікатор Ляпко і його склад
 
«Пояс Універсальний М» складається з 5 рухомих пластин і 2 регульованих поясів, які дозволяють переміщати пластини, вибираючи зручне положення для впливу на невеликі ділянки голови, тулуба, верхніх і нижніх кінцівок. Такий пояс візьме на озброєння і завзятий комп'ютерник, оцінивши його швидку допомогу для очей, і любителька фітнесу в гонитві за стрункою талією, і літній дачник в боротьбі з артритом і радикулітом! Пояс має зігріваючий ефект і допоможе навіть при застудах. П'ять рухливих пластин «Пояси універсального М» розраховані на те, щоб максимально охопити проблемні зони голови, тулуба, рук і ніг. А регульовані пояса дають можливість переміщати пластини, вибираючи зручне положення для впливу.
 
Склад: пластини виготовлені з гуми медичного призначення. На них зафіксовані голки з металів, необхідних для організму: міді, цинку, заліза, срібла, нікелю.
 
Принцип дії
 
Під час застосування аплікатора Ляпко «Пояс Універсальний М» відбувається рефлекторно-механічний вплив на біологічно активні точки в зоні аплікації, а також утворюються гальванічні мікроструми, і відбувається мікроіонофорез металів, з яких зроблені голки аплікатора, в рідинну середу організму.
У відповідь на вплив аплікатора в місці його застосування організм починає посилено виділяти свої «внутрішні ліки», що покращують кровопостачання, що підсилюють обмінні і відновні процеси, що знімають біль, зменшують набряки.
Застосування аплікатора Ляпко «Пояс Універсальний М» можливо як самостійно, так і в комплексі з іншими методами лікування.
Метод ефективний і неінвазівен, тобто повністю виключає перенесення інфекції (вірусного гепатиту, СНІДу).
 
Розмір і крок голки
 
Цей пояс настільки гнучкий, ніжний і ласкавий у впливі (бо відстань між голками - всього 4,3 мм), що використовується навіть на очі як аплікаційні очки! Але сила ефекту від його делікатності не зменшується, а тільки збільшується. Розмір однієї пластини, що фіксується в області очей, - 14,0 * 6,5 см (2 шт.), Розмір 3-х пластин, що фіксуються на область потилиці, - 9,0 * 6,5, 6,8 * 6, 5, 7,7 * 6,5 см, крок голок - 4,3 мм.
 
Показання до застосування
 
«Пояс універсальний М» відновить життєвий тонус, гарний настрій і працездатність!
З його допомогою можна впливати на будь-які ділянки обличчя: лобову область, область надбрівних дуг, очей, придаткових пазух носа, область рота, підборіддя, шиї, волосистої частини голови і області вух (вплив на точки на вушних раковинах рефлекторно впливає на всі внутрішні органи і системи). Це дозволяє використовувати аплікатор «Пояс Універсальний М» в неврології, офтальмології, стоматології, оториноларингології, косметології, наркології (в комплексному лікуванні алкогольної, нікотинової та інших видів залежностей), а також для відновлення життєвого тонусу, гарного настрою і працездатності.
 
Систематичне використання аплікатора Ляпко «Пояс Універсальний М» на різні ділянки обличчя і волосистої частини голови допомагає позбутися від головних болів, зняти нервову напругу, поліпшити самопочуття, слух, пам'ять і якість сну. Сприяє посиленню провідності зорового нерва, поліпшенню кровообігу і обмінних процесів в області головного мозку і очей.
Аплікатор Ляпко «Пояс Універсальний М» забезпечує оздоровчий вплив на органи зору і зону навколо очей: розслаблює м'язи очного яблука, знімає напругу очей, відновлює скиаскопічні функції кришталика, еластичність і пружність м'язів, розслабляючи і тренуючи їх. Рекомендований для збереження і поліпшення зору, а також для лікування та профілактики короткозорості, вікової (пресбіопії) і вродженої далекозорості (легкої та середньої тяжкості), спазм акомодації (псевдомиопии), в комплексному лікуванні глаукоми, катаракти, зорової втоми (астенопии), атрофії зорових нервів, діабетичної ретинопатії. Він попереджає комп'ютерний синдром, прибирає дрібні зморшки і покращує еластичність шкіри навколо очей. Показаний для зняття симптомів, викликаних підвищеним навантаженням на очі (біль, різі в очах, подразнення, сухість).
Додаткові притиски різної інтенсивності пальцями на зону аплікації навколо очей і очних яблук, скронь і області потилиці підсилюють ефект аплікаційної терапії.
Одночасне вплив на область потилиці додаткової пластини покращує мозковий кровообіг, знімає спазм судин головного мозку.
Застосування аплікатора Ляпко «Пояс Універсальний М» на область рота показано при невралгії трійчастого нерва, заїкання, захворюваннях зубів, порожнини рота і ін.
Лікувальний ефект збільшується, якщо впливати через марлеву прокладку, складену в 1-3 шари і змочену звичайної або морською водою, фізіологічним розчином або відваром трав.
 
Як користуватися
 
Спосіб використання аплікатора в різних областях описаний в інструкції, вказівки якої треба строго слідувати.
- У дитячій практиці застосування аплікатора Ляпко «Пояс Універсальний М» на область очей рекомендовано під контролем дорослих з 5-річного віку. Показано в комплексному лікуванні легкого та середнього ступеня амбліопії.
Дитину спочатку потрібно заохотити своїм прикладом: мама в присутності дитини надягає собі аплікатор Ляпко «Пояс Універсальний М» на закриті очі. Цим вона показує, що це безпечно і не боляче. Важливо при цьому описувати дитині свої приємні відчуття і корисність такої процедури. Все може проходити у вигляді гри, сидячи або лежачи. Після цього мама акуратно кілька разів прикладає аплікатор Ляпко «Пояс Універсальний М», до закритих очей дитини. Коли дитина заспокоюється, звикає до нових відчуттів і розуміє, що це безпечно, аплікатор Ляпко «Пояс Універсальний М» можна зафіксувати буквально на 1 хвилину. При цьому треба тримати дитину за руку, щоб він відчував фізичну присутність мами і обов'язково з ним розмовляти (можна читати казки, згадувати щось приємне для дитини або малювати зорові образи). Варто постійно нагадувати дитині, що очі потрібно тримати закритими, що не потрібно намагатися відкривати їх.
Аплікації проводять на закриті очі 1-2 рази на день, поступово збільшуючи час процедури до 5-7 хвилин. Курс застосування - 7-10 днів, повторити через 10-12 днів.
- Носіння аплікатора Ляпко «Пояс Універсальний М» на надбрівної області та в області проекції гайморових порожнин протягом 10-15 хвилин покращує кровообіг придаткових порожнин носа, знімає набряк, відновлює носове дихання. Застосування в області скронь, вушних раковин допомагає поліпшити слух.
- При накладенні аплікатора Ляпко «Пояс Універсальний М» на шкіру обличчя поліпшується її кровопостачання, підвищується тургор шкіри, зникають дрібні зморшки.
- Для комплексного лікування алкогольної, нікотинової та інших видів залежностей аплікатором Ляпко «Пояс Універсальний М», потрібно впливати на зони, відповідальні за викид великої кількості біологічно активних речовин. Це вся область спини вздовж хребта, в тому числі попереково-крижовий відділ хребта, область живота і грудної клітки, шийно-коміркова зона, стопи, а також скронева, тім'яна, потилична області і вушні раковини.
- На тілі людини знаходиться велика кількість життєво важливих зон і точок, через які можна рефлекторно здійснювати ефективне позитивний вплив, як на внутрішні органи, так і на весь організм в цілому. Наприклад: нижче і зовнішньої коліна знаходиться точка від «ста хвороб» Е36 (Цзу-сань-лі). Кілька вище її, на 1-2 см - точка для лікування алкогольної та інших залежностей (Цзу-ли-пан). Якщо на зону цих точок прикріпити аплікаційний пояс, це сприятиме ще додаткового викиду ендорфінів і інших «внутрішніх ліків», що підсилюють і нормалізують обмінні процеси в організмі.
 
техніка використання
 
Ляпко «Пояс Універсальний М» можна застосовувати на будь-які проблемні ділянки тіла:
• Для зняття втоми, поліпшення самопочуття, зору, слуху, після роботи за комп'ютером процедуру проводити на область очей з закритими очима від 2-3 хвилин до 12-15 хв. 1-10 разів в день;
• Для зняття психоемоційного напруження, поліпшення сну, зняття набряків під очима - воздействовать15-25 хв;
• При дистрофії сітківки, часткової атрофії зорового нерва - час застосування 15 хвилин. Рекомендується 3 курсу аплікацій по 10-12 днів з перервою 10-12 днів. Можна повторити через 1 місяць після огляду окуліста.
Процедури проводити в положенні сидячи або лежачи.
• Аплікації можна застосовувати після консультації лікаря в лікувальних і оздоровчих установах, а також самостійно в домашніх умовах.
 
Протипоказання
 
Відносними протипоказаннями до застосування аплікатора:
гострі інфекційні захворювання;
загострення хронічних захворювань з підвищенням температури те¬ла;
стан декомпенсації при захворюваннях серцево-судинної системи, легенів, печінки, нирок;
гострі тромбофлебіти;
хвороби крові та кровотворних органів в стадії декомпенсації;
гострі хірургічні стану;
різке виснаження;
порушення цілості шкірних покривів: рани, опіки, обмороження.
 
При наявності доброякісних і злоякісних захворювань, мно¬гоігольчатая терапія аплікаторами Ляпко застосовується тільки для лікування окремих симптомів (метод анальгезирующего впливу, зняття псіхо¬емоціонального напруги, поліпшення сну і т. Д.) І обов'язково після кон¬сультаціі лікаря-онколога.
 
Догляд за аплікатором
 
Якщо аплікатор використовується однією людиною, дезінфекції не потрібно.
Очищають аплікатор за допомогою миючого розчину, промивають проточною водою і сушать в потоці теплого повітря, наприклад феном. При цьому джерело повітря розташовують на максимально наближеному відстані до голок.
У лікувальних установах для обробки аплікаторів використовуються нехлоросодержащіе дезрозчини (лізоформіни).
У домашніх умовах - обробка миючим розчином, промивка проточною водою і просушування потоком гарячого повітря (феном).
Файли для скачування:
 
Характеристики: Аппликатор Ляпко ПАЛП Пояс универсальный 4,3 Ag (М)
Бренд, производитель Lyapko (Украина)

Для данного товара отзывы отсутствуют

Добавить отзыв


Просмотренные товары
Арт. ПАЛП Пояс Універсальний М 4,3 Ag (5 пластин)
Аппликатор Ляпко ПАЛП Пояс универсальный 4,3 Ag (М)
879 грн
0 / 0 отзывов
Бесплатная доставка от 1500 грн
Бесплатная доставка от 1500 грн
Квалифицированная поддержка
Квалифицированная поддержка
Гарантия качества
Гарантия качества
Бонусная программа
Бонусная программа
Orto Life
Вход в кабинет
Укр Рус
Каталог